r12

 

 

Merhaba sevgili arkadaşlar,

inşallah herşeye rağmen iyi, sağlık ve afiyetdesinizdir. Sizlere bazı yenilikleri belirtmek ve açıklamak amaçlı bu duyuruyu hazırlama ihtiyacı duyduk.

 

Eski websitelerimizi teknik olarak yenilemek mümkün olmadığından, sizlere güncel, yeni daha güvenli, iyi imkanlar ve hizmet sunabilmek için 2017de eski sitelerle birlikte yeni sisteme geçiş yaptık. Alttaki adreslerden ve yeni sitemizde üst menü'de ARŞİV'e tıklayarak ulaşabileceğiniz 1ci 2006/2016 ve 2ci 2010-2015 websitelerimiz arşiv olarak kalacak.

 

Eski (1ci ve 2ci) Sitelerde güvenlik amaçlı kayıt işlemi durduruldu, kapatıldı. 2 sitede sadece kayıtlı üyelere giriş olanağı var!

1ci 2006-2016 http://www.ba.ayonline.de/ ve 2ci 2010-2015 http://www.super.besteciler.com/

 

Lütfen yeni websitemize kayıt olun! Sizleri bekliyoruz!

Kayıt için yeni adres: besteciler.com

Geçmişteki iki websitimize yeni websitemizden yukardaki menüde arşive tıklayarak ulaşabirsiniz!

 

Dikkat: Eski sitelerdeki üyelerin ve Süper üyelerin, yeni websitemize tekrar kayıt olması ve E- Mail adresi onayı gerekmektedir.

Ayrıca güvenlik sebebiyle yeni sitede Süper üyelik isteğiniz için site yönetimine kısa bir mail yazmanızı rica ediyoruz.

Süper üyeliğiniz en kısa zamanda site yönetimi tarafından onaylanacak ve sistemin tüm bölümlerini kullanabileceksiniz.

Sözler bölümünde tekrarı, açıklaması mevcut.

Yeni Websitemize kayıt olduktan sonra, sistem tarafından gönderilen ve onaylamanız gereken E- Mail gelmediyse, lütfen SpamMail veya JunkMail bölümünede bakınız!

 

Anlayışınız için teşekkürler.

Sevgiler saygılar selamlar

besteciler.com site yönetimi

Yorum yapmaya iznin yok!